Poproś o modlitwę

 

„Mod­litwa wyt­rwała, po­kor­na i gorąca bez wątpienia osiąga niebo, z które­go nig­dy nie powróci niewysłuchana.”

 

św. Bernard z Clairvaux

Reklamy

15 uwag do wpisu “Poproś o modlitwę

 1. kasia

  Prosze o modlitwe za moja firme, moje zrodlo utrzymania rodziny, pomimo moich staran i modlitw wszystko dziala coraz gorzej. Blagam o wstawiennictwo Boga w Trojcy Swietej i Maryi Panny.

 2. Iwona

  Błagam o modlitwę o uzdrowienie maleńkiego Jakuba z nieuleczalnej choroby i wielu innych dolegliwości. Lekarze nie są w stanie mu pomóc. Tylko Bog jego lekarzem . Jezu Ufam Tobie

 3. Grazyna Poszytek

  Goraco proszę o modlitwę wstawiennicza w intencji otrzymania zlecen na pracę dla mnie oraz o zdrowie dla mnie i mojej córki.
  Bóg zapłac za modlitwe

 4. Zinka

  Proszę o modlitwę za Genowefe i jej męża -Krzysztofa w 25 rocznicę zawarcia przez nich Sakramentu Małżeństwa oraz ich dzieci ( Edytę i Roberta) , o Boże błogosławieństwo , opiekę Matki Bożej a także o 100% zdrowie psychiczne , fizyczne , duchowe , umysłowe, miłość , zgodę , jedność, harmonię rodzinnną i wszelkie łaski im potrzebne . Amen

 5. Barbara

  Proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie mojego synka Maksia i o uwolnienie go od codziennych dolegliwości bólowych. Jezu błagam aby mój synek był zdrowy i mógł chodzić, żeby już nic nie zagrazało jego życiu i zdrowiu. Miej go w Swojej opiece i ochraniaj od zła. Błagam Panie o uzdrowienie mojego synka z chorób układu moczowego, oddechowego, nerwowego i trawiennego. Bóg zapłać.

 6. Gosia

  za moich rodziców Annę i Jerzego, by się nawrócili, wrócili na łono Kościoła, dostąpili łaski spowiedzi i przyjęli Komunię Świętą

 7. Marcin

  Prosze o uzdrowienie mojego malzenstwa z trwajacego kryzysu. O blogoslawienstwo Boze i obfite laski dla mojej zony aby potrafila wybaczyc i zaufac. Aby Jezus uzdrawial nasze dusze. Spraw aby zona zechciala isc na terapie lub do psychologa poukladac wszystkie mysli. Jezu Ty sie tym zajmij!

 8. mama

  Szczęść Boże! Prosze o modlitwę za Jakuba o uzdrowienie z choroby o Światło Ducha Świętego w załatwieniu dla niego szkoły branżowej oraz powierzam osoby pomagające. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

 9. Basia

  szczesc Boze. Błagam z całego serca o modlitwę w mojej intencji. O uwolnienie mnie z nerwicy lękową depresji, myśli samobójczych,i od wpływów szatana 😦 ja chcę żyć, ale już brakuje mi sił do walki. Proszę o modlitwę.
  Bóg zapłać

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s