Oczekujący na modlitwę

Zapraszamy wszystkich Braci Zakonnych, którzy chcieliby poprosić o modlitwę do zostawienia w komentarzu prośby o adopcję wraz z mailem kontaktowym.

Zgłoszenia przyjmujemy również na maila: ddabz.info@gmail.com

Lista oczekujących:

1. br. Wojciech Gomułka OP
2. br. Daniel Wańczyk OSB
3. br. Franciszek Żur OFMCap
4. br. Filip Burlaga OSB
5. br. Zdzisław Dmitroc SFCHP
6. br. Romuald Siarhei Kasmatovich OFM
7. br. Jan Malanowski OFMCap
8. br. Antoni Paweł Sumera OCist.
9. br. Olaf Sławomir Setlak OFM
10. br. Radosław Sebastian Wojtkun OFM
11. br. Achilles Łukasz Brzonkalik OFM
12. br. Albert Mateusz Kogut OFM
13. br. Taryscjusz Adam Niestój OFM
14. br. Justyn Jakub Hajkowski OCist
15. br. Klaudiusz Jakub Dana OFM
16. br. Zbigniew Harasimiuk OFMCap
17. br. Jozafat Kik OFM
18. br. Ulryk Knesz OFM
19. br. Cyriak Kotyczka OFM
20. br. Jakub Niedzielski SJ
21. br. Beda Tomasz OFM
22. Marcin Rutecki OP
23. br. Władysław Siedlecki OFM
24. br. Bazyli Skaźnik OFM
25. br. Bonawentura Sułkowski OH
26. br. Karmel Węglarz OFM
27. br. Marcin Wojtczak SDS
28. br. Jonasz Rębiś OFM

29. br. Fidelis Robert Kaliciak OCist

ddabz

Reklamy

36 thoughts on “Oczekujący na modlitwę

 1. Z wielką wdzięcznością przyjmę dar modlitwy o świętość życia i wypełnienie woli Bożej na drodze mego powołania.

 2. Proszę o modlitwę w mojej intencji, o wytrwanie i umocnienie w powołaniu zakonnym. Z serca dziękuję i obiecuję wzajemną modlitwę.

 3. Proszę o modlitwę za Brata, który miał wczoraj wieczorem dyżur na furcie u Karmelitów w Lublinie. Niech Boża obfitość łask wylewa się na niego i przez niego.

 4. Bardzo proszę o modlitwę, w intencji wytrwania w powołaniu, bym z jeszcze większą gorliwością angażował się w posługę w Zakładzie Karnym, która wolą moich przełożonych została mi powierzona i bym był godnym apostołem miłosierdzia naszego Pana. Szczególnie proszę w intencji mojej formacji duchowo-intelektualnej w drodze do kapłaństwa.

 5. Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji. O łaskę wytrwania w powołaniu, oraz abym umiał dawać innym radość i dobre świadectwo o Wielkiej Miłości Pana.

 6. Każdą i każdego z Was proszę o wsparcie w Modlitwie, o wytrwanie w Powołaniu dla mnie samego. Od dwóch miesięcy los doświadcza mnie różnymi cierpieniami. Prośba by nadal mnie Bóg wspierał za wstawiennictwem Księdza Jerzego Popiełuszki. Jemu to zawdzięczam moje Powołanie i Jemu zawierzam je, by u Boga nadal wypraszał potrzebne mi łaski. Was proszę o to wsparcie w modlitwie, bym mógł dobrze wypełniać moją posługę brata zakonnego w służbie Bożemu Sercu i ludziom.
  Przez moment się zagubiłem, ale już jestem i pokornie proszę o modlitwę.

 7. Ja chciałbym prosić o modlitwę za brata Wincentego Maria Masel OFM Conv. Wieloletniego zakrystianina w mojej parafii, który mimo starości nadal służy w zakrystii.

 8. Bardzo proszę o listę oczekujących braci bądź zgłoszenie kogoś potrzebującego. Odczuwam pragnienie adopcji (na razie czasowej) brata zakonnego. Tutaj tej listy nie odnalazłam.
  Z Panem Bogiem.

 9. Bardzo serdecznie dziękuję za informacje, przyznam że jeszcze tego nie słyszałam 🙂 Do Brata Grzegorza, jeśli nie ma komu kto więc ja Adoptuję Duchowo do Brata Grzegorza do końca życia w pamięci modlitwę 🙂 Szczęść Boże!

  • Bardzo dziękuję to dla mnie naprawdę bardzo cenny dar. Taki bezinteresowny dar modlitwy zawsze owocuje deszczem łask, również dla tego który się podoił tego daru. Czego z całego serca życzę. Jest to na prawdę piękny przykład miłości bliźniego, która jest przecież królową cnót chrześcijańskich

   • Szczęść Boże Bracie! Bardzo serdecznie dziękuję i pamiętam o modlitwę na każdej dzień 🙂 o modlitwę zawsze jest bardzo potrzebne…Niech Dobry Jezu prowadzi błogosławi Brata Grzegorza na każdej dzień…Pozdrawiam 🙂

 10. SFCHP to z łaciny Sotietas Frati Christi Patienti Bracia Chrystusa Cierpiącego. Droga Sandro skąd wiedziałaś co oznacza nasz skrót. Po raz pierwszy zabieram głos na tej stronie dlatego chcę wyrazić swoją radość że zaistniała tak inicjatywa. To damnie jako brata zakonnego bardzo ważne że ktoś myśli o ludziach którzy dopięli właśnie taki sposób życia, jako bracia laicy. Ten rodzaj powołania wydaje się być wciąż nie odkryty a czasem nawet lekceważony, W naszym kościele funkcjonuje o powołaniu brata zakonnego wiele nieprawdziwych stereotypów. Dlatego jest bardzo ważne by ktoś nas wspierał modlitwom, Aby nasze wezwanie do bycia w cieniu (jak św Józef) nie odbierało nam siły lecz stawało się dla nas radosną drogą ku zjednoczeniu z ukochanym Jezusem. MAM NADZIEJĘ ŻE I JA DOCZEKAM SIĘ ADOPCJI. By nie zabrakło mi siły, wierności i gorliwości.
  pozdrawiam br Grzegorz Baczyński SFCHP

  • Szczęść Boże! Uważam, że zajmując się tą stroną, a tym samym wsparciem posługującym braciom, moim obowiązkiem jest zgłębianie misterium tego rodzaju powołania. Nie chodzi tylko o samo napisanie notki, czy sprawy organizacyjne, ale także o to, by poznać dane środowisko, zrozumieć je i ofiarować swoją modlitwę. Dlatego też staram się zdobywać wiedzę na temat zgromadzeń: ich posługi, charakteru powołania, czy nawet takich drobnostek jak poznawanie skrótów zakonnych 🙂

   • Brawo Sandro skąd u ciebie taka znajomość skrótów zakonnych, Rzeczywiście skrót SFCHP to z łacińskiego Sotietas Frati Christi Patienti, czyli Bracia Chrystusa Cierpiącego.
    Pozdrawiam br Grzegorz Baczyński

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s